Reklam 1 Alanı
fff
 
googlede ara Yazar : davut_c20 - Hits : 6039 - Kategori : Webmaster Seo - Tarih : 02 Ağustos 2014 -
 

Öncelikle makale nedir:

Makale, herhangi bir konu ile ilgili olarak düşünce ve görüşlerin yazıya aktarılmasıdır. Bütün konularda makale yazılabilmektedir. Önemli olan makalenin içeriğinin nasıl olduğu ve kullanıcıya ne düzeyde sunulduğudur. Makalenin özgün olması gerekmektedir. Yazılan makalenin içeriği değil, yazıya eklenen taglarla birlikte fotoğrafların da özgün olması, uygun makale yazılması açısından son derece önemlidir. Yazılan makalenin ziyaretçiyle en iyi şekilde buluşturacak olan başlıktır.

Seo Uyumlu Bir Makale Nasıl Yazılır ?

Sağlam bir seo uyumlu makale yazımı öncelikle yazacağınız konuda tam bir bilgiye sahip olmayı gerektirir bu konuda hangi kelimede yükselmek istiyorsanız o kelimeyi sürekli olarak makalenin içerisinde 2 veya 3 kelimede bir kullanmanız gerekmektedir.Çünkü google  akıllı botlarının her an sitenizi tarayıp girilen bir makalede en çok hangi kelime varsa makalenizin Seo uyumuna göre sizi o kadar sıra yükselteceklerdir.

Ne kadar çok sıra o kadar çok hit demek…

Makalenizi yazarken önce yükseleceğiniz kelimeyi belirleyin onları kendi sitenizde çok kullanmaya tercih edin. Ne kadar çok kelime kullanırsanız o kadar kar çünkü google arama botları ne kadar sitenizde çok kalırsa o kadar sizi yükseltmiş olurlar bir makalede minimum  100 kelime maximum 300 kelimede yazılırsa sıralamanızdaki değişimleri bir kaç gün hatta saaate görmeniz mümkündür.

Seo Uyumlu Makale Neden Bu Kadar Önemli ?

Seo uyumlu makale yazımının önemi, hazırlanan internet sitesinin arama motorlarında üst seviyelere çıkması için önemlidir. Hangi konu ile ilgili internet sitesi hasırlanırsa hazırlansın özgün içerik oluşturulmadan belirli bir seviyeye gelme ihtimali yoktur. Sektörel internet sitesi de hazırlansa, blog türünde bir internet sitesi de hazırlansa mutlaka içinde benzeri olmayan makalelerin olması gereklidir. Sitenin başarısı, içeriğin seo uyumlu olarak yazılmasına bağlıdır. Makale yazılırken önemli olan kopya içerik olmaması kadar konu da makul ve mantıklı olmalı, makale akıcı bir dille yazılmalıdır.

Kolay Gelsin..

YORUM YAP
Bu yazı için Henüz yorum yapılmamış . Bir yorum da sen ekleyebilirsin !!


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış


    Son Yorumlar
 • Lucinda:

  “Mom you don’t have a microwave, how am I supposed to make some so81...

 • Susannah:

  We alll know the 360 version will look better.I really think MS pays off to ...

 • Kaycee:

  People nolrmaly pay me for this and you are giving it away!...

 • Shirley:

  Anne Grethe Gussiås Johansen skrev: ...

 • hdfilmsitesi:

  10 numara 5 yıldız detaylı yazı siteme cok faydası oldu...

 •