Reklam 1 Alanı
fff
 
googlede ara Yazar : davut_c20 - Hits : 5540 - Kategori : WordPress - Tarih : 12 Ağustos 2014 -
 

googleintegratewp

WordPress İle Hızlı Şekilde Googlede Yükselmek.

İyi günler hepimizin bildiği gibi sitemizi googlede hızlı şekilde yükseltmek ve hemencecik istediğimiz konuma gelmek isteriz.
Bu işin sırrı elle orjinal sayıda onlarca makale girmek ve google tarama motorlarının gözüne girmek gerek.

Peki elle bir makale yazarken nelere dikkat etmeliyiz ?

Elle makale yazarken öncelikle her cümlenin kendi cümlemiz olması gerekmeli sonra sitemizdeki başlıklara uygun bir şekilde yazmak önemli ve site haritasında nereye uygun olduğunu bilmek sizin işiniz.

Site haritası dedik site haritası nedir ?

Site haritası bir sitenin ana başlıkları yan başlıkları alt başlıkları ve bu başlıklar içindeki konuların bulunduğu şemaya site haritası denir.

Site haritası neden önemlidir ?

Site haritasının önemi şu yüzdendir google tarama robotları tararken önce robot.txt bakar ardından ise oluşturmuş olduğunuz site haritasına site haritasını tek tek inceler ve yeni bir konu eklemişseniz onun içindeki ana kelimeyi seçip sizi o kelimede sıralamaya sokar tıkalandıkca sıralamada yukselmenizi sağlar. Tabi yazıları yuklerken konularla uyuşmuş olup olmıyacağına dikkatli bakınız.
Eğer konular ile uyuşmuyorsa ozaman hiç bir işe yaramaz google yanlış içerikten doalyı sıralamaya almaz. Google sahte içerik kullanılmış içerik kopya içeriğide pek sevmez eğer her konuda başarılı bir site oluşturmak istiyorsanız wordpress gibi yazılımalrı kullanınız sizin adınıza kolay içeriklerle seonuzu ve yükselmenizi sağlıyor. Ayrıca En iyi kelimleri örneğin sağlık sitesinde alternetif tıp örneğin yemek sitesinde Et Yemekleri gibi başlıkları kullanarak menude ana konuları belirlemeniz gerekiyor.

Ayrıca siteniz türkçe ise düzgün bir türkçe eğer ingilizce ise düzgün bir ingilizce ile yazmanız gerekiyor.

Türkçe bir sitede İngilizce yazı yazssak ne olur?
Türkçe bir sitede ingilizce yazı paylaşımı yaparsanız altınada Türkçe bir çeviri koyarsanız google bunu beğenir ve sizi 2 içeriktede sıralamada üst sıralara koyar.

Sitenize yalnızca Türk ziyaretçiler gelmez bu şekilde dünyada her uyruktan ingilizce bilen insanları sitenize kazandırmış olursunuz. Kısaca her konuda özgün olup kopya içerikten kaçınmalısınız. Bir Sonraki yardimpaylas.com konusunda görüşmek üzere…

YORUM YAP
Bu yazı için Henüz yorum yapılmamış . Bir yorum da sen ekleyebilirsin !!


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış


    Son Yorumlar
 • Lucinda:

  “Mom you don’t have a microwave, how am I supposed to make some so81...

 • Susannah:

  We alll know the 360 version will look better.I really think MS pays off to ...

 • Kaycee:

  People nolrmaly pay me for this and you are giving it away!...

 • Shirley:

  Anne Grethe Gussiås Johansen skrev: ...

 • hdfilmsitesi:

  10 numara 5 yıldız detaylı yazı siteme cok faydası oldu...

 •